click fraud detection

7 põhjust, miks valida meid

7 põhjust, miks tellida diivani- ja vaibapuhastus osaühingult Diivanipuhastus

1. Kõik tellimused täidetakse algusest peale garanteeritud tulemusega. Iga diivani puhastus võtab keskmiselt aega kaks tundi, mille jooksul likvideeritakse isegi kõige keerulisemad plekid ja misjärel näeb teie mööbel välja nagu uus.

2. Me ettevõte asutajad on tegelenud juba üle 20 aasta professionaalse koristamisega. Nad teavad, kuidas valida õiget tehnikat ja reagente kvaliteetseks puhastamiseks.

3. Meil töötavad ainult asjatundjad enam kui viieaastase töökogemusega. Kõik töötajad on kained, korralikud ja viisakad kliendi teenindamisel. Mõistame, et väärt puhastus on raske ja vastutusrikas töö, mistõttu me ei palka kvaliteedi nimel eriteadmisteta üliõpilasi ja hiljutisi kooliõpilasi.

4. Garanteerime esemete korrasoleku. Pärast puhastust säilitavad vaibad oma algmõõtmed, mööbel ei vaju sisse, ei muutu värvigamma ega illustratsioonid.

5. Ohutute ainete kasutamine. Puhastame mööblit seda kahjustamata kallihinnaliste vahendite ja seadmetega, mis ei ole üldse ohtlikud inimesele ega loomadele. Kõik kasutatud ained pestakse pärast puhastuse lõppu hoolikalt välja.

6. Ausus. Erinevalt konkurentidest me ei võltsi fotosid oma töötulemustest valeliku reklaami tegemiseks. Meile pole seda lihtsalt tarvis. Rahulolevad kliendid, kes pöörduvad meie poole uuesti, on parim tunnustus tehtud tööle.

7. Konkurentsivõimelised hinnad. Kuna kõrgetasemeline töö ei saa maksta vähe, siis võivad meie hinnad tunduda esmapilgul mitte just nii madalad. Kuid tasub mõista, et selle raha eest ei osta te üksnes diivani või vaiba täispuhastuse, vaid ka isikliku rahulolu. Kas nõustute, et soodsam on maksta üks kord kvaliteetse teenuse eest ja unustada probleem aastaks kuni kaheks, kui kuni kümme korda kutsuda töömehi odavatest firmadest, või mis veel hullem, kulutada hulk raha rikutud mööbli väljavahetamiseks?
Tellides diivani- ja vaibapuhastuse osaühingult Diivanipuhastus, tagate oma mööbli pikaajalise heakorra. Pöörduge meie poole juba nüüd ja saage sisuliselt uued nii pleki- kui tolmuvabad tooted lühima tähtajaga optimaalse tasu eest.

Tellimus

Palun lisage allpool puhastamist vajava eseme foto, et saaksime selle põhjal koostada täpse hinnapakkumuse.


Call Now Button